Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Numara Bulma

| İsimden Numara Sorgula, Numara Sorgula, Rehberlik Hizmetleri, Turktelekom Numara Sorgula | 3 Mayıs 2018

 

Numara mı arıyorsunuz? İsmini ve yaşadığı şehri bildiğiniz insanların numaralarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Numara sorgulama yapmak istediğiniz an 11899’u arayabilirsiniz. Her an ulaşabileceğiniz bir numara ve canlılığıyla sizleri çeken personeline hayran kalacaksınız. Türkiye’nin tüm bilinmeyen numaralarını bulabileceğiniz tek numara ile hayattan kopmayın. İsimden numara sorgulama ve numaradan isim sorgulama sağlayan 11899 son 118li numara olarak tüm yeni fonksiyonlara ve olanaklara sahiptir. Sorgulama yapmak istediğiniz an veri genişliği sayesinde rahatça ulaşabilirsiniz.

Her şeyi hatırlamanın imkanı yoktur. Bazıları sizin için hatırlar. Unuttuğunuz numaraları, kaybettiğiniz isimleri, bilmediğiniz numaraların kaydını tutuyoruz. Ayrıca arama motorunda ulaşamayacağınız birçok özel numaraya bizimle ulaşabilirsiniz. Bahsi geçen hizmeti sağlayan 11899 Türkiye’nin en yeni ve en gelişmiş numara sorgulama ve rehberlik hizmetleri sağlar. Kaliteli bir numara ve halkın yeni gözdesi olması itibariyle 11899 sizleri çözüm sunmaya davet ediyor. İnternet her şeyi bilemez, siz de öyle. Mobil cihazınızdaki haritalardan yararlanmadan sizlere en hızlı şekilde çözümler sunuyoruz. Kendinizi rahatsız hissetmeyin ve çözüm merkezinde rahatlatın. Unuttuğunuz kişileri bizimle bulacaksınız. Firma bünyesinde numara bulma ve rehberlik hizmetleri verilmektedir.

Rehberlik hizmetleri arasında en yakın hastane, araç muayene yeri, taksi, postane, benzinlik bulmak gibi işlemler yer almaktadır. Ayrıca fatura sorgulama ve bankasal bilgiler alabilirsiniz. Güvenerek kullanabileceğiniz bir numaradır. Her an her yerden ulaşabilirsiniz. GSM arası ücretlendirme farklı olabilir ancak uygun fiyata bilgi alabilirsiniz. Her hattan ve sabit hatlardan arayabilirsiniz. Şanslı hissetmeye hazır olun. 118’in en gelişmiş sistemine sahip olan bir numarada rehberlik sisteminden faydalanabilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedin. Her an yanınızda olan bu numara ile kendinizi çözüm merkezinde bulacaksınız. Hizlı başlamak ve diğerlerinden önde olmak istediğiniz an 11899 yanınızda.

 

Bir önceki yazımız olan Turktelekom Numara Sorgulama başlıklı makalemizde bilinmeyen numara öğren, bilinmeyen numaralar ve numara sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply